New items
Pałace Dolnego Śląska. T. 1,
Smerfy i smok z jeziora
Feliks i Ryska z ulicy Czereśniowej
Jurka i Wąsik
Targ mięsny
 
The library cooperates with portal of library e-services »w.bibliotece.pl« - we invite you to visit library profile, to benefit with additional possibilities.
News
Gdzie śpią tramwaje? Zajezdnia Franowo

Pracownia Krajoznawcza Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej i Centrum Animacji Kultury w Poznaniu zaprasza na imprezę pt.:

Gdzie śpią tramwaje? Zajezdnia Franowo

Czwartek, 2 grudnia 2021 r.
(zbiórka: przystanek „Kórnicka” w kierunku Franowa w Poznaniu – przy Galerii Posnania)
godz. 9.30

Bilety w cenie: 15 zł

W programie: zwiedzanie największej i najnowocześniejszej zajezdni tramwajowej w Polsce.

Zapisy i sprzedaż biletów od poniedziałku, 29 listopada od godz. 10.00 w Pracowni Krajoznawczej WBPiCAK, ul. Prusa 3 w Poznaniu.

Ebookpoint BIBLIO

Ebookpoint BIBLIO to multimedialna biblioteka cyfrowa, działająca na zasadach tradycyjnej biblioteki przeniesionej do sieci.

Z ebooków, audiobooków i kursów video, które są dostępne w ebookpoint Biblio można korzystać na telefonie, tablecie i na komputerze. Wystarczy dostęp do Internetu, aby móc korzystać bez ograniczeń 24/7. Ebookpoint BIBLIO jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi przeglądarkami i nie wymaga instalowania dodatkowego oprogramowania.
Należy zalogować się do aplikacji i czytać!

Uwaga: bezpłatny kod dostępu jest ważny przez 30 dni od dnia aktywacji. Jeżeli do ostatniego dnia danego miesiąca użytkownik nie aktywuje pobranego w bibliotece kodu (np. kod pobrany 10 maja musi zostać aktywowany do 31 maja), kod ten wygasa, a kolejny kod będzie musiał ponownie pobrać w bibliotece.
Szczegółowe informacje: www.wbp.poznan.pl